În desfășurare
Anunț de participare
Achiziția publică de vaccin combinat difteric – tetanic - pertussis acelular, polio inactivat, H. influenzae tip b, hepatitic B (DTPa – VPI – HiB - HB) - hexavalent
- Număr anunț
- CN1095040
- Autoritate contractantă
- Ministerul Sanatatii (CUI 4266456)
- Cod CPV
- 33651600-4 · Vaccinuri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 368.352.000 RON
- Data publicării
- 11.07.2024 09:34
- Termen limită
- 16.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1219630
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de_sarcini.pdf.p7s
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- Contract-NZEB-Dragomiresti-semnat.doc.p7m
- CS.part1-semnat.rar.p7m
- CS.part2-semnat.rar.p7m
- CS.part3-semnat.rar.p7m
- FisaDate_DF1219630.pdf
- Formulare-semnat.doc.p7m
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1276986.pdf
- model Acord cadru VACCINURI_1.pdf.p7s
- MODEL contract subsecvent VACCINURI_1.pdf.p7s
- modele formulare.doc.p7s
- tabel concordanta.docx.p7s
Clarificări & decizii (2)
-
03.09.2026 10:04Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareA se vizualiza documentul atașat.Răspuns consolidat
-
01.09.2026 11:25Clarificare din oficiu automataClarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuireClarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1276986.pdf
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (16.09.2026 15:00).
Valoare estimată
368.352.000 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.