În desfășurare
Anunț de participare
Furnizare materiale sanitare 38 LOTURI
- Număr anunț
- CN1095041
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02497 PITESTI (CUI 4318016)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.387.670 RON
- Data publicării
- 11.07.2024 09:32
- Termen limită
- 07.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1220064
Documente
Documentația de atribuire
Clarificări & decizii (2)
-
26.08.2026 13:21NotificareModele formulare editabil
-
26.08.2026 13:20Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat clarificari
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (07.09.2026 15:00).
Valoare estimată
1.387.670 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.