În desfășurare
Anunț de participare
Achiziția publică de vaccin combinat difteric – tetanic - pertussis acelular, polio inactivat, (DTPa – VPI) - tetravalent
- Număr anunț
- CN1095039
- Autoritate contractantă
- Ministerul Sanatatii (CUI 4266456)
- Cod CPV
- 33651600-4 · Vaccinuri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 69.528.000 RON
- Data publicării
- 11.07.2024 09:26
- Termen limită
- 14.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1220022
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de_sarcini.pdf.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Clauze contractuale.pdf.p7s
- FisaDate_DF1220022.pdf
- Formulare.docx.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1276980.pdf
- model Acord cadru VACCINURI_1.pdf.p7s
- MODEL contract subsecvent VACCINURI_1.pdf.p7s
- modele formulare.doc.p7s
- tabel concordanta.docx.p7s
Clarificări & decizii (1)
-
03.09.2026 10:05Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareA se vizualiza documentul atașat.Răspuns consolidat
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (14.09.2026 15:00).
Valoare estimată
69.528.000 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.