În desfășurare
Anunț de participare
Achiziția publică de vaccin combinat diftero – tetano - pertussis acelular (dTPa)
- Număr anunț
- CN1095038
- Autoritate contractantă
- Ministerul Sanatatii (CUI 4266456)
- Cod CPV
- 33651610-7 · Vaccinuri impotriva difteriei, antitusive si antitetanos (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 132.846.500 RON
- Data publicării
- 11.07.2024 09:24
- Termen limită
- 17.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1220141
Documente
Documentația de atribuire
- 00. Borderou.pdf.p7s
- 00. PTh Halchiu.pdf.p7s
- 01. C.S. - Terasamente.pdf.p7s
- 02. C.S. - Cofraje.pdf.p7s
- 03. C.S. - Armaturi.pdf.p7s
- 04. C.S. - Betoane.pdf.p7s
- 05. C.S. - Podete.pdf.p7s
- 06. C.S. - Dispozitive scurgere si evacuare.pdf.p7s
- 07. C.S. - Incadrare in borduri.pdf.p7s
- 08. C.S. - Protectia Mediului.pdf.p7s
- Caiet de sarcini Halchiului.pdf.p7s
- caiet de_sarcini.pdf.p7s
- Clauze contractuale Halchiului.doc.p7s
- CS.pdf.p7s
- FisaDate_DF1220141.pdf
- Formulare.doc.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1276989.pdf
- model Acord cadru VACCINURI_1.pdf.p7s
- MODEL contract subsecvent VACCINURI_1.pdf.p7s
- modele formulare.doc.p7s
- Planse PTh, Halchiu, Brasov.pdf.p7s
- PTh Strada Halchiului fara preturi act..pdf.p7s
- tabel concordanta.docx.p7s
Clarificări & decizii (2)
Termen prelungit-
02.09.2026 13:01Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1095038.pdf
-
01.09.2026 12:38Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareA se vizualiza documentul atașatRăspuns consolidat
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (17.09.2026 15:00).
Valoare estimată
132.846.500 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.