În desfășurare
Anunț de participare
Servicii de dezvoltare și implementare a Sistemului Informatic Integrat inclusiv software de bază și instruire utilizatori” în cadrul proiectului ”Date și Informații Statistice Tehnologizate de Interes Național pentru Cunoaștere și Transparență” (DISTINCT), COD SMIS 343122
- Număr anunț
- CN1095031
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE STATISTICA (CUI 7593088)
- Cod CPV
- 72212900-8 · Diverse servicii de dezvoltare de software si sisteme informatice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 67.200.000 RON
- Data publicării
- 11.07.2024 08:36
- Termen limită
- 15.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1220116
Documente
Documentația de atribuire
- AC Teatru Petrosani.pdf.p7s
- Anexa detaliere factori de evaluare Teatru Petrosani.pdf.p7s
- Aviz CTE INS-signed.pdf
- CAIET DE SARCINI.docx.p7s
- Caiet de sarcini Teatru Petrosani.pdf.p7s
- clauze contractuale Teatru Petrosani.pdf.p7s
- FisaDate_DF1220116.pdf
- Formulare Teatru Petrosani.doc.p7s
- Informatii privind factorii de evaluare.docx.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1277160.pdf
- MODELE FORMULARE.doc.p7s
- PROIECT CONTRACT .doc.p7s
- Proiect CONVENTIE- F13.docx.p7s
- PTh_ANTEMASURATORI.pdf.p7s
- PTh_DEVIZE FARA VALORI.pdf.p7s
- PTh_FISELE TEHNICE.pdf.p7s
- PTh_PARTE DESENATA.rar.p7s
- PTh_PARTE SCRISA.rar.p7s
- REFERATE VERIFICATOR.pdf.p7s
Clarificări & decizii (4)
Termen prelungit-
28.08.2026 13:02Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1095031.pdf
-
19.08.2026 13:04Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1095031.pdf
-
14.08.2026 13:11Clarificare din oficiu automataClarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuireClarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1277160.pdf
-
06.08.2026 16:49Clarificare din oficiuClarificare din oficiu nr.1 a autorității contractante INS referitor la: Secțiunea IV.4.3 Mod de prezentare a ofertei a Documentației de atribuire nr.DF1277160/31.07.2026 (pentru care s-a publicat Anunțul de participare CN1095031/01.09.2026).Clarificare din oficiu nr.1 a autorității contractante INS
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (15.09.2026 15:00).
Valoare estimată
67.200.000 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.