În evaluare
Anunț de participare
Servicii masă sănătoasă în regim catering, prin Programul național "Masă sănătoasă" reglementat de Hotărârea Guvernului României nr. 1171/2025 privind instituirea Programului național "Masă sănătoasă" pentru anul 2026
- Număr anunț
- CN1094982
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
- Cod CPV
- 55524000-9 · Servicii de catering pentru scoli (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.632.352,38 RON
- Data publicării
- 11.07.2024 08:04
- Termen limită
- 31.08.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1220014
Documente
Documentația de atribuire
Clarificări & decizii (3)
-
18.08.2026 13:01Clarificare din oficiu automataClarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuireClarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1276896.pdf
-
10.08.2026 09:03Clarificare din oficiu automataClarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuireClarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1276896.pdf
-
10.08.2026 08:18Clarificare din oficiuAtasat modelul de contract aferent serviciilor de masa sanatoasa in regim cateringModel contract
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
AMRITA COM SRL CUI RO 10010346
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MEGANOVA SRL CUI RO 7848750
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
BUILDING GROUP SRL CUI RO 777369
Terți susținători 1
MIALIS IMPORT -EXPORT SRL CUI RO7696598
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.