În desfășurare
Anunț de participare
ACORD CADRU DE SERVICII DE SUPERVIZARE A EXECUȚIEI LUCRĂRILOR SAU DE SUPERVIZARE A EXECUȚIEI LUCRĂRILOR ȘI A PROIECTĂRII, INCLUSIV SERVICII DE DIRIGENȚIE DE ȘANTIER ȘI COORDONARE SSM CU CINCI CONTRACTE SUBSECVENTE
- Număr anunț
- CN1095015
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL CULTURII (CUI 4192812)
- Cod CPV
- 71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.456.147 RON
- Data publicării
- 11.07.2024 07:35
- Termen limită
- 09.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1220005
Documente
Documentația de atribuire
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (09.09.2026 15:00).
Valoare estimată
3.456.147 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.