În desfășurare
Anunț de participare
Execuție lucrări pentru „Extinderea, modernizarea și dotarea Ambulatoriului Spitalului Clinic de Boli Infecțioase, etapa 1 – Extindere CORP A”
- Număr anunț
- CN1095185
- Autoritate contractantă
- JUDETUL CLUJ (CONSILIUL JUDETEAN) (CUI 4288110)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.644.446,54 RON
- Data publicării
- 12.07.2024 16:45
- Termen limită
- 16.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1220386
Documente
Documentația de atribuire
- 1. Instructiuni pentru ofertanti SEAP-semnat.doc.p7s
- 2. Caiet de sarcini_platforma-semnat.docx.p7s
- 4. Formulare utilizate in cadrul procedurii-semnat.doc.p7s
- 5 Proiect contract servicii-semnat.doc.p7s
- ARHITECTURA.pdf.p7s
- Autorizatie de Construire.pdf.p7s
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- CLIMATIZARE.pdf.p7s
- EV1_Memoriu general.pdf.p7s
- EXPERTIZA 141-2025.pdf.p7s
- FisaDate_DF1220386.pdf
- FLUIDE.pdf.p7s
- INST DETECTIE INCENDIU.pdf.p7s
- INST ELECTRICE.pdf.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1277323.pdf
- INST SANITARE.pdf.p7s
- INST TERMICE SI VENTILARE_Part1.pdf.p7s
- INST TERMICE SI VENTILARE_Part2.pdf.p7s
- INST TERMICE SI VENTILARE_Part3.pdf.p7s
- Model- contract de lucrari.pdf.p7s
- Model formulare.docx.p7s
- Model Formulare tehnic final.docx.p7s
- Plan organizare de santier.pdf.p7s
- Plan SSM Extindere corp A etapa 1 SCBI scan.pdf.p7s
- REFERATE verificatori.pdf.p7s
- REZISTENTA.pdf.p7s
- SCBI DG cu F1 F4 extindere corp A etapa1 - fara valori.pdf.p7s
Clarificări & decizii (3)
Termen prelungit-
01.09.2026 11:26Clarificare din oficiu automataClarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuireClarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1277323.pdf
-
31.08.2026 13:02Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1095185.pdf
-
28.08.2026 10:57Notificareclarificare din oficiu
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (16.09.2026 15:00).
Valoare estimată
8.644.446,54 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.