În desfășurare Anunț de participare

Proiectare si Executie Lucrări pentru obiectivul de investiție “CONSTRUIRE PASAJ RUTIER CARTIER TRACTORUL-BDUL.GRIVIȚEI ȘI LEGĂTURI INTRE I.C. BRĂTIANU ȘI BDUL. GRIVIȚEI”

Număr anunț
CN1095186
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
Cod CPV
45221111-3 · Lucrari de constructii de poduri rutiere (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
În desfășurare
Se pot depune oferte până la termen.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
59.270.040,41 RON
Data publicării
12.07.2024 16:16
Termen limită
21.09.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1220361

Documente

Documentația de atribuire

Clarificări & decizii (5)

Termen prelungit

Participanți

Participanții se publică după termenul de depunere (21.09.2026 15:00).

Vrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?

Creează cont gratuit

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.