Acasă · Licitații
· Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
În desfășurare
Anunț de participare
ECHIPAMENTE DE LABORATOR CONEXE SISTEMELOR DE SECVENȚIERE LOTURILE 1 - 11” - în cadrul proiectului DEZVOLTAREA CERCETĂRII GENOMICE ÎN ROMÂNIA (ROGEN)
- Număr anunț
- CN1095181
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
- Cod CPV
- 38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.012.041,29 RON
- Data publicării
- 12.07.2024 15:27
- Termen limită
- 08.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1220338
Documente
Documentația de atribuire
- 2. Caiet de sarcini.PDF.p7s
- 3. Instructiuni ofertanti_maturator stradal.pdf.p7s
- 4. Fomulare_furnizare maturator stradal Galanesti.docx.p7s
- 5. Draft contract revizuit_furnizare maturator stradal.docx.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1220338.pdf
- Formulare.docx.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1277394.pdf
- Model contract.pdf.p7s
Clarificări & decizii (1)
-
26.08.2026 12:34Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareClarificare
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (08.09.2026 15:00).
Valoare estimată
7.012.041,29 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.