În desfășurare Anunț de participare

Servicii mentenanta preventiva,predictiva si corectiva privind instalatiile, sistemele si echipamentele termice, sanitare, de ventilatie si aer conditionat, electrice si grupuri electrogene din dotarea Spitalului Clinic de Boli Infectioase si Tropicale Dr. Victor Babes Bucuresti

Număr anunț
CN1095174
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli Infectioase si Tropicale "Dr. Victor Babes (CUI 4266049)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
În desfășurare
Se pot depune oferte până la termen.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.800.000 RON
Data publicării
12.07.2024 14:53
Termen limită
04.09.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1220472

Documente

Documentația de atribuire

Participanți

Participanții se publică după termenul de depunere (04.09.2026 15:00).

Vrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?

Creează cont gratuit

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.