În desfășurare
Anunț de participare
Contract de achiziție publică de execuție lucrări pentru obiectivul de investiții „Renovare energetică a blocurilor de locuințe din orașul Negrești-Oaș –LOT 5”
- Număr anunț
- CN1095160
- Autoritate contractantă
- Orasul Negresti Oas (CUI 3963951)
- Cod CPV
- 45321000-3 · Lucrari de izolare termica (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.667.044,11 RON
- Data publicării
- 12.07.2024 13:12
- Termen limită
- 18.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1220178
Documente
Documentația de atribuire
- 001 Arhitectura.pdf.p7s
- 001 Electrice.pdf.p7s
- 001 Fise tehnice mobilier.pdf.p7s
- 001 Gaz.pdf.p7s
- 001 Rezistenta_compressed.pdf.p7s
- 001 Sanitare.pdf.p7s
- 001 Termice.pdf.p7s
- 006 Liste de cantitat.pdf.p7s
- 2. CAIET DE SARCINI LOT 1 - EXTINDERE CENTRU ANL.pdf.p7s
- 2. CAIET DE SARCINI LOT 2 - EXTINDERE CENTRU ANL.pdf.p7s
- 2. CAIET DE SARCINI LOT 3 - EXTINDERE CENTRU ANL.pdf.p7s
- 3. model contract de lucrari - Lot 1.pdf.p7s
- 3. model contract furnizare - Lot 2.pdf.p7s
- 3. model contract furnizare - Lot 3.pdf.p7s
- 4. Formulare_ Blocuri LOT 5-semnat.doc.p7s
- 4. model formulare - Lot 1 - EXTINDERE CENTRU ANL.pdf.p7s
- 4. model formulare - Lot 2 - mobilier - EXTINDERE CENTRU ANL.pdf.p7s
- 4. model formulare - Lot 3 - IT - EXTINDERE CENTRU ANL.pdf.p7s
- 5. instructiuni pentru ofertanti (1) (1).pdf.p7s
- Caiet de sarcini Executie lucrari Lot 5.pdf.p7s
- Draft Contract.pdf.p7s
- FisaDate_DF1220178.pdf
- Fise tehnice Lot 3 - IT - EXTINDERE CENTRU ANL.pdf.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1277208.pdf
- PT.rar.p7s
- Victoriei Bl22.part1.rar.p7s
- Victoriei Bl22.part2.rar.p7s
- Victoriei Bl22.part3.rar.p7s
- Victoriei Bl23.part1.rar.p7s
- Victoriei Bl23.part2.rar.p7s
- Victoriei Bl23.part3.rar.p7s
- Victoriei Bl25.part1.rar.p7s
- Victoriei Bl25.part2.rar.p7s
- Victoriei Bl25.part3.rar.p7s
- Victoriei Bl26.part1.rar.p7s
- Victoriei Bl26.part2.rar.p7s
- Victoriei Bl27.part1.rar.p7s
- Victoriei Bl27.part2.rar.p7s
- Victoriei Bl27.part3.rar.p7s
- Victoriei Bl41.part1.rar.p7s
- Victoriei Bl41.part2.rar.p7s
- Victoriei Bl41.part3.rar.p7s
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (18.09.2026 15:00).
Valoare estimată
17.667.044,11 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.