În desfășurare
Anunț de participare
Medicamente Oncologice si Suportive/ Diverse - 228 loturi
- Număr anunț
- CN1095151
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE URGENTA AL MAI "PROF. DR. DIMITRIE GEROTA"BUCURESTI (CUI 4283767)
- Cod CPV
- 33652000-5 · Antineoplazice si imunomodulatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 425.695.289,40 RON
- Data publicării
- 12.07.2024 13:00
- Termen limită
- 09.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1220133
Documente
Documentația de atribuire
- 03. Formulare.docx
- 04. Model acord cadru - Medicamente Oncologice si Suportive.doc
- 05. Model contract - Medicamente Oncologice si Suportive.docx
- Anexa Cantitati si valori 228 loturi.xlsx
- Caiet de sarcini Medicamente oncologice si Suportive.pdf
- Casa Theodora Caiet sarcini.pdf
- Contract achizirie furnizare produse_Casa Theodora.pdf
- FisaDate (6).pdf
- FisaDate_DF1220133.pdf
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1277201.pdf
- Modele Formulare achizitie CASA THEODORA.pdf
Clarificări & decizii (1)
-
28.08.2026 09:01Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareConform documentului atasat.Raspuns consolidat Medicamente Oncologice si Suportive
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (09.09.2026 15:00).
Valoare estimată
425.695.289,40 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.