În desfășurare
Anunț de participare
Materiale sanitare CCV 2 - 4 loturi
- Număr anunț
- CN1095158
- Autoritate contractantă
- Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
- Cod CPV
- 33192500-7 · Eprubete (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.200.000 RON
- Data publicării
- 12.07.2024 12:40
- Termen limită
- 08.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1220031
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 4-Model Contract sectorial de exe lucr.doc.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Clauze contractuale.pdf.p7s
- CS.part1.rar.p7s
- CS.part2.rar.p7s
- CS.part3.rar.p7s
- CS.part4.rar.p7s
- CS.part5.rar.p7s
- FisaDate_DF1220031.pdf
- Form.elig. 11.07.2019 PS.doc.p7s
- formulare.doc.p7s
- Ghid_IGEA.pdf.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1277149.pdf
- Moderniz. LEA JT loc. Matesti, Sapoca, jud.Buzau.isam-fara valori.isam.p7s
DUAE
Clarificări & decizii (1)
-
28.08.2026 12:31Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat la solicitarile de clarificare
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (08.09.2026 15:00).
Valoare estimată
4.200.000 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.