În evaluare Anunț de participare

Acord cadru 24 de luni - Furnizare beton de ciment - RELUARE Lot 2 SDN Alexandria, Lot 3 SDN Bucuresti, Lot 4 SDN Giurgiu

Număr anunț
CN1095074
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Cod CPV
44114100-3 · Beton gata de turnare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
În evaluare
Termenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
Tip procedură
Licitatie deschisa accelerata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.125.000 RON
Data publicării
12.07.2024 12:17
Termen limită
24.08.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1220282

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
AAM BETON CUI RO34271748
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
AAM BETON CUI RO34271748

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.