În desfășurare
Anunț de participare
TRANSFORMATOARE DE PUTERE MONOFAZATE 16 MVA 110/25 KV
- Număr anunț
- CN1095154
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Cod CPV
- 31171000-5 · Transformatoare cu dielectric lichid (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.000.000 RON
- Data publicării
- 12.07.2024 12:13
- Termen limită
- 22.09.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 546350-2026
- Documentație de atribuire
- DF1276842
Documente
Documentația de atribuire
- 2024.07.05_LISTE_FV_REV3-semnat.pdf.p7s
- AC GRADI-semnat.pdf.p7s
- Arh+rez_Pth_Gradinita Prichindel_semnat-semnat.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI-semnat.pdf.p7s
- Caiet de sarcini Transformatoare 2026.pdf.p7s
- CU AVIZE-semnat.pdf.p7s
- DRAFT CONTRACT-semnat.pdf.p7s
- DTAC_Gradinita Prichindel_semnat-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1220169.pdf
- formulare-semnat.pdf.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1276842.pdf
- Model contract Transformatoare 2026 .pdf.p7s
- Sectiunea FORMULARE.pdf.p7s
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (22.09.2026 15:00).
Valoare estimată
15.000.000 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.