În desfășurare
Anunț de participare
Achizitionarea de Aparatura medicala 17 loturi conform caietului de sarcini
- Număr anunț
- CN1095137
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Dej (CUI 4305997)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 773.940,52 RON
- Data publicării
- 12.07.2024 10:01
- Termen limită
- 10.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1220288
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini nr. 5860 din 02.07.2024.pdf.p7s
- FisaDate_DF1220288.pdf
- Formulare.doc.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1277245.pdf
- Model contract de servicii.docx.p7s
- Model contract-semnat.doc.p7m
- Model formulare Aparatura -semnat.docx.p7m
- Sectiunea II Caiet de sarcini aparatura medicala-semnat.doc.p7m
DUAE
Clarificări & decizii (2)
-
27.08.2026 14:06Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat la solicitari de clarificariRaspuns consolidat la solicitari de clarificari
-
25.08.2026 10:10Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareClarificare din oficiu valabila pentru toate loturileClarificare din oficiu
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (10.09.2026 15:00).
Valoare estimată
773.940,52 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.