În desfășurare
Anunț de participare
Primaria Mun. Lugoj, jud. Timiș organizează procedura de atribuire a contractului de EXECUȚIE DE LUCRĂRI ÎN CADRUL PROIECTULUI „Eficientizare energetică pentru clădirea de apartamente rezidențiale din Municipiul Lugoj - Lot 3” COD SMIS 2021: 342726, finanțat prin PR VEST 2021-2027
- Număr anunț
- CN1095128
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Lugoj (CUI 4527381)
- Cod CPV
- 45321000-3 · Lucrari de izolare termica (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.489.150,64 RON
- Data publicării
- 12.07.2024 08:49
- Termen limită
- 04.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1220219
Documente
Documentația de atribuire
- 1Caiet de sarcini DOTARI AJPIS Lucie Lecomte2.docx.p7s
- 3, Formulare_Eficientizare bloc Lugoj.docx
- 4. MODEL FORMULARE DOTARI Lucie.docx.p7s
- 5 - Brediceanu 16.dwg
- 5. INSTRUCTIUNI OFERTANTI Lucie.doc.p7s
- 6. MODEL CONTRACT,CLAUZE CONTRACTUALE.docx.p7s
- Caiet sarcini_Eficient bloc - Lot 3.pdf
- Contract DRAFT - Executie Lot 3.pdf
- DTAC_5 - Brediceanu 16(semnat).pdf
- Final_Completare_PT.rar
- FisaDate_DF1220219.pdf
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1277179.pdf
- PT_DE_5 - Brediceanu 16_compressed.pdf
- PT_DE+Completari_5 - Brediceanu 16_compressed.pdf
- Scanari individuale.rar
Clarificări & decizii (11)
-
24.08.2026 20:21Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareConform doc atasatRaspuns consolidat la solicitarile de clarificari ale operatorilor economici
-
12.08.2026 17:19Raspuns consolidat la solicitarile de clarificarePTh Grozavescu 18
-
12.08.2026 17:17Raspuns consolidat la solicitarile de clarificarePTh Grozavescu 18
-
12.08.2026 17:17Raspuns consolidat la solicitarile de clarificarePTh Grozavescu 18
-
12.08.2026 17:16Raspuns consolidat la solicitarile de clarificarePTh Grozavescu 18
-
12.08.2026 17:16Raspuns consolidat la solicitarile de clarificarePTh Grozavescu 18
-
12.08.2026 17:15Raspuns consolidat la solicitarile de clarificarePTh Grozavescu 18
-
12.08.2026 17:12Raspuns consolidat la solicitarile de clarificarePTh Brediceanu 17
-
12.08.2026 17:11Raspuns consolidat la solicitarile de clarificarePTh Brediceanu 17
-
12.08.2026 17:11Raspuns consolidat la solicitarile de clarificarePTh Brediceanu 17
-
12.08.2026 17:09Raspuns consolidat la solicitarile de clarificarePTh Brediceanu 17
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (04.09.2026 15:00).
Valoare estimată
5.489.150,64 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.