În desfășurare
Anunț de participare
LOT 1 – Proiectare si executie lucrari pentru dezvoltarea infrastructurii sportive necesare organizarii F.O.T.E. P.T. prin reabilitarea trambulinei K90 din cadrul Bazei Olimpice Valea Carbunarii si LOT 2 – Proiectare si executie nocturna baza sportiva de pe Valea Carbunarii pentru organizarea F.O.T.E. - instalatie iluminat trambulina K90
- Număr anunț
- CN1095127
- Autoritate contractantă
- Orasul Rasnov - Consiliul Local Rasnov (CUI 4443353)
- Cod CPV
- 45212225-9 · Lucrari de constructii de palate ale sporturilor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.011.097 RON
- Data publicării
- 12.07.2024 08:48
- Termen limită
- 07.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1220216
Documente
Documentația de atribuire
- 1Caiet de sarcini DOTARI AJPIS CIAPAD Bucecea.docx.p7s
- 4. MODEL FORMULARE DOTARI Bucecea.docx.p7s
- 5. INSTRUCTIUNI OFERTANTI Bucecea.doc.p7s
- 6. MODEL CONTRACT,CLAUZE CONTRACTUALE.docx.p7s
- CAIET DE SARCINI LOT 1_semnat.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI LOT 2_semnat.pdf.p7s
- detaliere factori de evaluare LOT 1_semnat.pdf.p7s
- DETALIERE FT EVALUARE LOT 2 REV 1_semnat.pdf.p7s
- DRAFT CONTRACT REV 1_semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1220216.pdf
- Formulare_revizia_1_semnat.docx.p7s
- Formular_Oferta_Tehnica_revizia_1_CORECTAT_1_semnat.docx.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1277400.pdf
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (07.09.2026 15:00).
Valoare estimată
7.011.097 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.