În desfășurare Anunț de participare

Achiziție servicii de marketing, branding și promovare pentru lansarea pe piață a platformei de mobilitate urbană RINO (ride-hailing / shared mobility) și a aplicațiilor mobile aferente

Număr anunț
CN1095121
Autoritate contractantă
PROPTECH INDUSTRY SRL (CUI RO40417091)
Cod CPV
79340000-9 · Servicii de publicitate si de comercializare (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
În desfășurare
Se pot depune oferte până la termen.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.245.597,10 RON
Data publicării
12.07.2024 08:41
Termen limită
08.09.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1220250

Documente

Documentația de atribuire

Clarificări & decizii (1)

Participanți

Participanții se publică după termenul de depunere (08.09.2026 15:00).

Vrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?

Creează cont gratuit

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.