În desfășurare Anunț de participare

Contract pentru furnizare tractor și utilaje agricole

Număr anunț
CN1095122
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA DIRECTIA DE CRESTERE, EXPLOATARE SI AMELIORARE A CABALINELOR R.A. (CUI RO41228341)
Cod CPV
16000000-5 · Utilaje agricole (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
În desfășurare
Se pot depune oferte până la termen.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.443.592 RON
Data publicării
12.07.2024 08:37
Termen limită
07.09.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1220309

Documente

Documentația de atribuire

Clarificări & decizii (3)

Participanți

Participanții se publică după termenul de depunere (07.09.2026 15:00).

Vrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?

Creează cont gratuit

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.