În desfășurare
Anunț de participare
Materiale Sanitare Chirurgie - 5 Loturi (CUI 58)
- Număr anunț
- CN1095119
- Autoritate contractantă
- Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
- Cod CPV
- 33141200-2 · Catetere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.812.500 RON
- Data publicării
- 12.07.2024 08:35
- Termen limită
- 07.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1220311
Documente
Documentația de atribuire
- 01.Parte scrisa ST_date GIS_AC.rar.p7s
- 02.Part ec fara valori.rar.p7s
- 03.Parte desenata.rar.p7s
- Anexa 4-Contract sectorial de executie.doc.p7s
- CAIET DE SARCINI SI SPECIFICATIE TEHNICA.pdf.p7s
- CLAUZE CONTRACTUALE.pdf.p7s
- FisaDate_DF1220311.pdf
- Form.elig.PS.doc.p7m
- FORMULARE.docx.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1277107.pdf
- Parte scrisa.part1.rar.p7s
- Parte scrisa.part2.rar.p7s
- Parte scrisa.part3.rar.p7s
DUAE
Clarificări & decizii (2)
-
02.09.2026 13:01Clarificare din oficiu automataClarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuireClarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1277107.pdf
-
01.09.2026 12:29Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (07.09.2026 15:00).
Valoare estimată
5.812.500 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.