În desfășurare Anunț de participare

Autovehicule clasa economica in Leasing Operational si Management Flota

Număr anunț
CN1095117
Autoritate contractantă
DELGAZ GRID S.A. (CUI RO10976687)
Cod CPV
34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
În desfășurare
Se pot depune oferte până la termen.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.611.201,14 RON
Data publicării
12.07.2024 08:34
Termen limită
08.09.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1220221

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Clarificări & decizii (1)

Participanți

Participanții se publică după termenul de depunere (08.09.2026 15:00).

Vrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?

Creează cont gratuit

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.