În desfășurare
Anunț de participare
APARATURA UROLOGIE SI MEDICINA LEGALA 2026
- Număr anunț
- CN1095199
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 610.546 RON
- Data publicării
- 13.07.2024 23:17
- Termen limită
- 14.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1220322
Documente
Documentația de atribuire
- Acord cadru+contract subsecvent_signed.pdf
- anexe casco-semnat.pdf.p7m
- Caiet de sarcini +anexa_signed.pdf
- caiet de sarcini - informatii loturi-semnat.xlsx.p7m
- Caiet sarcini CASCO-semnat.docx.p7m
- contract CASCO-semnat.docx.p7m
- FisaDate_DF1220322.pdf
- Formulare.docx.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1277334.pdf
- Modele de formulare actualizat-semnat.doc.p7m
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (14.09.2026 15:00).
Valoare estimată
610.546 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.