În desfășurare
Anunț de participare
Servicii de proiectare, asistență tehnică şi execuţie lucrari la obiectivul de investitii: ”Modernizare drum judetean DJ 249D: - Intersecție DJ 249A (Cristești) – Intersecție DJ 249E (Țuțora), km 0+000 - 7+660”
- Număr anunț
- CN1095197
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA JUDETEANA DE ADMINISTRARE A DRUMURILOR SI PODURILOR IASI (CUI 14009336)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35.039.550,69 RON
- Data publicării
- 13.07.2024 13:52
- Termen limită
- 28.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1220383
Documente
Documentația de atribuire
- 03, MODEL DE CONTRACT_Ghizela.docx.p7s
- 04, Formulare Piste_Ghizela.docx.p7s
- Antemasuratoare .pdf.p7s
- Autoriz. de Construire.zip.p7s
- Avize DJ 249D_2.zip.p7s
- Caiet de sarcini 1.pdf.p7s
- Clauze.PDF.p7s
- CS.PDF.p7s
- CU + Avize DJ 249D_1.zip.p7s
- DALI + ref. verif.zip.p7s
- Devize FV.pdf.p7s
- Expertize tehnice.zip.p7s
- FisaDate_DF1220383.pdf
- Formulare.PDF.p7s
- Instr catre ofertanti.pdf.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1276382.pdf
- Liste de cantitati.zip.p7s
- Organizare de Santier.zip.p7s
- Parte desenata.pdf.p7s
- Parte scrisa_compressed.pdf
- Referat verificator.pdf.p7s
- Studii de teren.zip.p7s
Clarificări & decizii (4)
Termen prelungit-
02.09.2026 13:01Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1095197.pdf
-
01.09.2026 11:23Clarificare din oficiu automataClarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuireClarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1276382.pdf
-
31.08.2026 09:26Clarificare din oficiuCa urmare a adresei ANAP nr.7309/10110/DGEDACMISP/CN1095197/14.08.2026-5415/ 17.08.2026, privind implementarea măsurilor de remediere dispuse prin Avizul conform conditionat nr. 7309/ 23.06.2026/ DGEDACMISP, s-a procedat la remedierea aspectelor semnalate.Clarificari din oficiu_masuri ANAP + CS + Formulare
-
12.08.2026 08:38Clarificare din oficiu automataClarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuireClarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1276382.pdf
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (28.09.2026 15:00).
Valoare estimată
35.039.550,69 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.