În desfășurare
Anunț de participare
Furnizare excavator amfibiu Long Reach
- Număr anunț
- CN1095279
- Autoritate contractantă
- Comuna Sf. Gheorghe (Primaria Comunei Sfantul Gheorghe) (CUI 4793880)
- Cod CPV
- 43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.066.115,71 RON
- Data publicării
- 15.07.2024 18:55
- Termen limită
- 16.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1220635
Documente
Documentația de atribuire
- 5.formulare.docx.p7s
- 6.contract.docx.p7s
- CAIET DE SARCINI EXCAVATOR AMFIBIU.pdf.p7s
- caiet de sarcini semnat electronic.pdf
- draft contract.pdf
- FisaDate_DF1220635.pdf
- Formular A.pdf
- Formular B.pdf
- Formulare.pdf
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1277609.pdf
- Parte desenata-1-23.pdf
- Parte desenata-24-71.pdf
- Parte scrisa v2-fv.pdf
- Verificarea structurii rutiere.pdf
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (16.09.2026 15:00).
Valoare estimată
2.066.115,71 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.