În desfășurare
Anunț de participare
Delegarea serviciului de transport public județean de persoane la nivelul județului Cluj
- Număr anunț
- CN1095264
- Autoritate contractantă
- JUDETUL CLUJ (CONSILIUL JUDETEAN) (CUI 4288110)
- Cod CPV
- 60112000-6 · Servicii de transport rutier public (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.614.927,36 RON
- Data publicării
- 15.07.2024 16:47
- Termen limită
- 11.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1220634
Documente
Documentația de atribuire
- 5. Caiet-sarcini_executie Ciolanesti.pdf.p7s
- Caiet de sarcini - 18 loturi.pdf.p7s
- Contract executie lucrari_PNRR.pdf
- FisaDate_DF1220634.pdf
- Formulare.docx.p7s
- Graficele de circulatie - Anexa 2 la Caietul de sarcini 2026.doc.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1277600.pdf
- Model Contract de delegare.pdf.p7s
- Programul de transport -Anexa 1 la Caietul de sarcini 2026.xls.p7s
- PTh Ciolanesti_removed (1).pdf.p7s
- Sectiunea- FORMULARE.doc
- Statii Program de transport- Anexa 3 la Caietul de sarcini 2026.xls.p7s
- Valoare estimata loturi 2026.pdf.p7s
DUAE
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (11.09.2026 15:00).
Valoare estimată
30.614.927,36 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.