În desfășurare
Anunț de participare
Servicii de supervizare pentru execuția lucrărilor din cadrul obiectivului “CONSTRUIRE SPITAL CLINIC DE PNEUMOFTIZIOLOGIE ȘI BOLI INFECȚIOASE, BRAȘOV”
- Număr anunț
- CN1095254
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
- Cod CPV
- 71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.131.666,16 RON
- Data publicării
- 15.07.2024 16:14
- Termen limită
- 15.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1220463
Documente
Documentația de atribuire
- 1A PLAN DE INCADRARE IN LOC ALUN.pdf
- 1A PLAN DE INCADRARE.pdf
- 1DA DETALII.pdf
- 3A GHEORGHESC GHEORGHE.pdf
- 3A GHEORGHESC MARIAN.pdf
- 3A GRECU BOGDAN.pdf
- 3A MORARU IONUT.pdf
- 3A POPA ALIN COSMIN.pdf
- 3A POPA LOREDANA.pdf
- 3A POPA MARIA.pdf
- 3A TELEMAN ALEXANDRU.pdf
- 4A-5A-6A TELEMAN ALEXANDRU.pdf
- 4A PLANURI GHEORGHESC GHEORGHE.pdf
- 4A PLANURI GHEORGHESC MARIAN.pdf
- 4A PLANURI GRECU BOGDAN.pdf
- 4A PLANURI MORARU IONUT.pdf
- 4A PLANURI POPA ALIN COSMIN.pdf
- 4A PLANURI POPA LOREDANA.pdf
- 4A PLANURI POPA MARIA.pdf
- 5A FATADE SI SECTIUNI GHEORGHESC GHEORGHE.pdf
- 5A FATADE SI SECTIUNI GHEORGHESC MARIAN.pdf
- 5A FATADE SI SECTIUNI GRECU BOGDAN.pdf
- 5A FATADE SI SECTIUNI MORARU IONUT.pdf
- 5A FATADE SI SECTIUNI POPA ALIN COSMIN.pdf
- 5A FATADE SI SECTIUNI POPA LOREDANA.pdf
- 5A FATADE SI SECTIUNI POPA MARIA.pdf
- 6A TAMPLARIE GHEORGHESC GHEORGHE.pdf
- 6A TAMPLARIE GHEORGHESC MARIAN.pdf
- 6A TAMPLARIE GRECU BOGDAN.pdf
- 6A TAMPLARIE MORARU IONUT.pdf
- 6A TAMPLARIE POPA ALIN COSMIN.pdf
- 6A TAMPLARIE POPA LOREDANA.pdf
- 6A TAMPLARIE POPA MARIA.pdf
- Antemasuratori.pdf
- Caiet de sarcini general Bunila S..pdf.p7s
- Caiet de sarcini supervizare - final.pdf.p7s
- Caiete de sarcini detaliate privind executia.pdf
- Expertiza casa Moraru Ionut.pdf
- Expertiza casa Popa Loredana.pdf
- FisaDate_DF1220463.pdf
- Formulare pentru ofertanti.doc.p7s
- Formular PROPUNERE TEHNICA.pdf.p7s
- Grafic de executie.pdf
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1277456.pdf
- Liste de cantitati.pdf
- MEMORII REZI SI BREVIAR.pdf
- MEMORII TEHNICE DE INTERVENTII.pdf
- MEMORIU GENERAL+MEM LOREDAN SI MORARU.pdf
- MEMORIU SCURT ISTORIC.pdf
- MODEL CONTRACT DE SERVICII.pdf.p7s
- plan de incadrare si planuri de situatie.pdf
- planse foto anexa.pdf
- Program control arhitectura.pdf
- Programe de control.pdf
- Referate verificator de proiect.pdf
- SECTIUNEA FORMULARE.doc.p7s
Clarificări & decizii (4)
-
02.09.2026 15:23Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareConform atașament - adresa nr. 123380/02.09.2026.Răspuns nr. 3 la solicitările de clarificări
-
27.08.2026 14:07Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareConform fișier atașat - nr. 120232/26.08.2026Răspuns nr.2 la solicitările de clarificări
-
27.08.2026 10:42Clarificare din oficiu automataClarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuireClarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1277456.pdf
-
18.08.2026 14:37Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareConform fișier atașatRaspuns la solicitarile de clarificari nr. 116118/18.08.2026
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (15.09.2026 15:00).
Valoare estimată
4.131.666,16 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.