În desfășurare
Anunț de participare
Sistem imagistică ecografie pentru animale mici de laborator, necesar pentru activități de cercetare de înaltă performanță în cadrul Proiectului SEARCH-VASC
- Număr anunț
- CN1095246
- Autoritate contractantă
- Institutul de Biologie si Patologie Celulara '' Nicolae Simionescu'' (CUI 4364268)
- Cod CPV
- 33112000-8 · Echipament de imagistica ecografica, cu ultrasunete si Doppler (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 907.196,60 RON
- Data publicării
- 15.07.2024 15:26
- Termen limită
- 15.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1220451
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini. Comuna Floresti.pdf (4).p7s
- Contract de proiectare si executie.pdf.p7s
- Ecograf - Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7m
- Ecograf - Contract furnizare-semnat.pdf.p7m
- Ecograf - Formulare ofertare editabil-semnat.docx.p7m
- Ecograf - Formulare ofertare-semnat.pdf.p7m
- FisaDate_DF1220451.pdf
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1277564.pdf
- Modele formulare.pdf.p7s
- SF - str. Retezat Floresti Cluj.pdf.p7s
DUAE
Clarificări & decizii (1)
-
31.08.2026 11:02Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns la solicitare clarificare
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (15.09.2026 15:00).
Valoare estimată
907.196,60 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.