În desfășurare
Anunț de participare
Software specializat - Server EVS (Inseyets On-Prem Unlimited Unlocks) prin subscripţie pentru 2 ani
- Număr anunț
- CN1095237
- Autoritate contractantă
- PARCHETUL DE PE LANGA INALTA CURTE DE CASATIE SI JUSTITIE (CUI 4364748)
- Cod CPV
- 48218000-9 · Pachete software pentru gestionarea licentelor (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.695.866,52 RON
- Data publicării
- 15.07.2024 12:08
- Termen limită
- 14.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1219988
Documente
Documentația de atribuire
- 2. Caiet de sarcini.doc
- 2. Caiet de sarcini.pdf
- 3. Formulare.doc
- 3. Formulare.pdf
- 4. Propunere contract.docx
- 4. Propunere contract.pdf
- Aviz CTE PICCJ.pdf.p7s
- Caiet_EVS CTE.pdf.p7s
- FisaDate_DF1219988.pdf
- Formulare si modele documente.docx.p7s
- Formulare si modele documente.pdf.p7s
- Instructiuni catre ofertanti.pdf.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1277408.pdf
- Model contract.pdf.p7s
Clarificări & decizii (1)
-
03.09.2026 11:27
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (14.09.2026 15:00).
Valoare estimată
2.695.866,52 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.