În desfășurare
Anunț de participare
Contract de achiziţie publică de Furnizare, Construcție și Montaj – Stații de reîncărcare pentru vehicule electrice în județul Iași
- Număr anunț
- CN1095219
- Autoritate contractantă
- JUDETUL IASI (CUI 4540712)
- Cod CPV
- 31681500-8 · Aparate de reincarcare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.223.989,89 RON
- Data publicării
- 15.07.2024 12:06
- Termen limită
- 14.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1220364
Documente
Documentația de atribuire
- 0.0 PCCVI.docx.p7s
- 10.F1-F3;C6-C9_reluare exec.Take 57.pdf.p7s
- 1.0. PaginaPrincipala_Cuprins.docx.p7s
- 1.1. Memoriu tehnic general draft.doc.p7s
- 11.Plan SSM_Take 57_vata.pdf.p7s
- 12.Caiet sarcini ANAP_Take 57_vata.pdf.p7s
- 1.2. Memorii tehnic instalatii electrice draft.docx.p7s
- 1.3.1 Beviar de calcul sistematizare.docx.p7s
- 1.3.2 Breviar de calcul Instalatii electrice.docx.p7s
- 1.3.3 Breviar calcul incarcare .docx.p7s
- 13.Propunere teh._take 57_vata.pdf.p7s
- 14.Propunere finan._take 57_vata.pdf.p7s
- 15.PL. A01_take 57_vata.pdf.p7s
- 1.6.1 CAIET DE SARCINI-INSTALATII ELECTRICE.docx.p7s
- 1.6.2 CAIET SARCINI FUNDATII.docx.p7s
- 1.6.3 Caiet de sarcini - executie lucrari draft.docx.p7s
- 1.6.4 Caiet de sarcini sistematizare verticala si orizontala.docx.p7s
- 16.PL. A 02_take 57_vata.pdf.p7s
- 17.Pl. A 03_take 57_vata.pdf.p7s
- 18.PL. A04_take 57_vata.pdf.p7s
- 19.PL. A05_take 57_vata.pdf.p7s
- 1.Foaie de capat _Take57_vata.pdf.p7s
- 20.PL. A06_take 57_vata.pdf.p7s
- 21.PL. A 07_take 57_vata.pdf.p7s
- 22.Pl.A08_take 57_vata.pdf.p7s
- 23.Pl.A09_take57_vata.pdf.p7s
- 24.Pl.A10_take_57_vata.pdf.p7s
- 25.Pl.A11_take 57_vata.pdf.p7s
- 26.Pl.A12_take 57_vata.pdf.p7s
- 27.Pl.A13_take57_vata.pdf.p7s
- 2.8.2. Formular F5 - Fisa tehnica statie multistandard.docx.p7s
- 28.PL. A14_take 57_vata.pdf.p7s
- 2.9 Grafic realizare a investitiei - draft.xlsx.p7s
- 29.PL. A 15_take57_vata.pdf.p7s
- 2.Memoriu tehnic general_Take57_vata.pdf.p7s
- 30.PL.A16_take 57_vata.pdf.p7s
- 31.PL. A 17_take57 _vata.pdf.p7s
- 32.PL. A18_take 57_vata.pdf.p7s
- 33.PL.A 19_take 57_vata.pdf.p7s
- 34.PL. A20_take 57_vata.pdf.p7s
- 35.PL. A21_take 57_vata.pdf.p7s
- 36.PL. A 22_take 57_vata.pdf.p7s
- 37.Pl.A 23_take57_vata.pdf.p7s
- 38.Pl.A24_take 57_vata.pdf.p7s
- 39.Pl.A25_take 57_vata.pdf.p7s
- 3.Memoriu teh.arhit_Take 57_vata.pdf.p7s
- 40.Pl.A26_take 57_vata.pdf.p7s
- 41.Pl.A27_take 57_vata.pdf.p7s
- 42.PL.A28_take 57_vata.pdf.p7s
- 43.PL. A29_take 57_vata.pdf.p7s
- 44.PL. A30_take 57_vata.pdf.p7s
- 45.PL. A31_take 57_vata.pdf.p7s
- 46.PL. A32_take 57_vata.pdf.p7s
- 47.Pl.A33_take 57_vata.pdf.p7s
- 48.PL.A 34_take 57_vata.pdf.p7s
- 49.Pl.A35_take 57_vata.pdf.p7s
- 4.Mem.rezist+calcul vant_take 57_vata.pdf.p7s
- 50.PL.A36_take 57_vata.pdf.p7s
- 5.Prescriptii_Take 57_vata.pdf.p7s
- 6.Referate de verificare_Take57_vata.pdf.p7s
- 7.DTOE_Take57_vata.pdf.p7s
- 8.PlanDTOE_Take 57_vata.pdf.p7s
- 9.Program controlTake57_vata.pdf.p7s
- ATR Casa Muzeelor.pdf.p7s
- ATR Centru expo Moldova.pdf.p7s
- ATR DGASPC.pdf.p7s
- ATR Grup Scolar Ion Holban.pdf.p7s
- ATR MNLR Pogor.pdf.p7s
- ATR Scoala Paunescu.pdf.p7s
- ATR Scoala Speciala Pascani.pdf.p7s
- ATR Sf Maria.pdf.p7s
- ATR Sp Cuza Voda.pdf.p7s
- ATR Spital Neuro.pdf.p7s
- ATR Spital Pneumoftiziologie.pdf.p7s
- ATR Teatrul Luceafarul.pdf.p7s
- Caiet de sarcini LOT 2-Take Ionescu 57 SMIS121133.pdf.p7s
- CERTIFICATE DE URBANISM.pdf.p7s
- CJ IASI PTH SSV.pdf.p7s
- Deviz general CJ Iasi.pdf.p7s
- Draft contract LOT 2.pdf.p7s
- FisaDate_DF1220364.pdf
- Formulare tip.docx.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1277436.pdf
- Oferta pret statii.xlsx.p7s
- SECTIUNEA II CAIET DE SARCINI NR. 26195.pdf.p7s
- SECTIUNEA III PROIECT DE CONTRACT.pdf.p7s
- SECTIUNEA IV - FORMULARE SI MODELE DE DOCUMENTE STATII REINCARCARE.docx.p7s
Clarificări & decizii (4)
-
25.08.2026 13:03Clarificare din oficiu automataClarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuireClarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1277436.pdf
-
21.08.2026 12:52ContestatieCONTESTATIE NR. 33327/21.08.2026
-
21.08.2026 10:12Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareMASURI DE REMEDIERE NR.33296/20.08.2026
-
18.08.2026 09:32ContestatieCONTESTATIE NR. 32562/17.08.2026
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (14.09.2026 15:00).
Valoare estimată
5.223.989,89 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.