În desfășurare
Anunț de participare
Cablu de semnalizare
- Număr anunț
- CN1095232
- Autoritate contractantă
- DELGAZ GRID S.A. (CUI RO10976687)
- Cod CPV
- 31300000-9 · Sarma si cabluri izolate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 818.500 RON
- Data publicării
- 15.07.2024 09:59
- Termen limită
- 18.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1220194
Documente
Documentația de atribuire
- 1.1 INSTRUCTIUNI OFERTANTI CANALIZARE.pdf.p7s
- 1 ANUNT PARTICIPARE CANALIZARE.pdf.p7s
- 3 CAIET SARCINI CANALIZARE.pdf.p7s
- 4.1. Formulare - executie canalizare.doc.p7s
- 4.2. Formular cadru Propunere tehnica - executie canalizare.docx.p7s
- 5. I. Contract lucrari - executie canalizare.docx.p7s
- 5. II 1.Contract lucrari CG - executie canalizare.docx.p7s
- 5. II 2. Contract lucrari CS - executie canalizare.docx.p7s
- Anexa 1 CS-Riscuri aferente implementarii contractului-semnat.pdf.p7s
- Anexa 2 CS-Documente ce tb.furnizate En.Contr.in leg.cu produsele ofertate-semnat.pdf.p7s
- Anexa_Informarea privind protectia datelor-semnat.pdf.p7s
- Anexa - Model Propunere tehnica-semnat.docx.p7s
- Caiet de Sarcini_Cablu Semanlizare-semnat.pdf.p7s
- Cod de Conduita al Furnizorului E-ON-semnat.pdf.p7s
- Completari FDA_Cablu de semnalizare-semnat.docx.p7s
- CONCEPT LOGISTIC Cablu semnalizare 04.08.2026-semnat.pdf.p7s
- Draft contract-semnat.docx.p7s
- FisaDate_DF1220194.pdf
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1277422.pdf
- Modele orientative de formulare-semnat.docx.p7s
- PT canalizare.rar.p7s
- Specificatia Tehnica_ST_063_A7-semnat.pdf.p7s
Clarificări & decizii (2)
-
04.09.2026 07:36Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareDraft de Contract revizuit conform raspunsului ConsolidatAnexa_Raspuns consolidat la solicitarile de clarificare
-
04.09.2026 07:34Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareConform adresa atasataRaspuns consolidat la solicitarile de clarificare
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (18.09.2026 15:00).
Valoare estimată
818.500 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.