În desfășurare
Anunț de participare
Servicii de proiectare si executie lucrari de Reabilitare P.T. 2 Drumul Sarii (constructii) str. Locotenent Colonel Constantin Marinescu nr.7, Sector 5 Bucuresti
- Număr anunț
- CN1095213
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA TERMOENERGETICA S.A. (CUI 41269473)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 818.000 RON
- Data publicării
- 15.07.2024 08:36
- Termen limită
- 16.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1220350
Documente
Documentația de atribuire
- 4. Fisa de date a achizitiei - Motorina 2024.pdf.p7m
- 5. CS-Caiet de sarcini - Motorina 2024.pdf.p7m
- 6. F - Formulare - Motorina 2024.pdf.p7m
- 7. PC - Proiect de contract - Motorina 2024.pdf.p7m
- Anexa A-semnat.pdf.p7s
- Draft contract-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1220350.pdf
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1277326.pdf
- Modele formulare-semnat.doc.p7s
- Pr.264- C.S. proiectare si executie lucrari de reabilitare PT 2 Drumul Sarii ( constructii)-semnat.pdf.p7s
DUAE
Clarificări & decizii (3)
-
04.09.2026 09:26Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareDocumentul a fost inregistrat la Entitatea Contractanta cu nr. 96431/04.09.2026Raspuns consolidat nr. 2
-
25.08.2026 13:47Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareDocumentul a fost inregistrat la Entitatea Contractanta cu nr. 91548/25.08.2026Raspuns consolidat nr 1
-
13.08.2026 09:42NotificareDocumentul a fost inregistrat la Entitatea Contractanta cu nr. 86289/13.08.2026Clarificare din oficiu
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (16.09.2026 15:00).
Valoare estimată
818.000 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.