În desfășurare Anunț de participare

Contract servicii de reparare si intretinerea a echipamentului medical

Număr anunț
CN1095207
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Cod CPV
50421000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
În desfășurare
Se pot depune oferte până la termen.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.072.187,28 RON
Data publicării
15.07.2024 08:34
Termen limită
10.09.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1220356

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Clarificări & decizii (5)

Termen prelungit

Participanți

Participanții se publică după termenul de depunere (10.09.2026 15:00).

Vrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?

Creează cont gratuit

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.