În desfășurare
Anunț de participare
Dotari si echipamente in cadrul Proiectului AMENAJARE CENTRU CULTURAL SI ZONA PIETONALA CENTRALA IN ORASUL SOVATA, SMIS 324821 – 13 LOTURI
- Număr anunț
- CN1095205
- Autoritate contractantă
- Orasul Sovata (Primaria Oras Sovata) (CUI 4436895)
- Cod CPV
- 39290000-1 · Diverse accesorii de mobilier (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.944.212,22 RON
- Data publicării
- 15.07.2024 08:17
- Termen limită
- 14.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1220355
Documente
Documentația de atribuire
- 02_PROIECT CONTRACT CAPETE DETASABILE.docx.p7m
- 03_FORMULARE CAPETE DETASABILE.docx.p7m
- 2026_Caiet-de-Sarcini_31.07.2026.pdf.p7s
- 2026_Formulare-si-modele-documente_31.07.2026.doc.p7s
- 2026_Model-Contract-achizitie_31.07.2026.doc.p7s
- 2026_model formular Propunere-financiara_31.07.2026.xls.p7s
- CAIET DE SARCINI CAPETE DETASABILE CR.pdf.p7m
- FisaDate_DF1220355.pdf
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1277369.pdf
- LOT 10_Fise tehnice.rar.p7s
- LOT 11_Fise tehnice.rar.p7s
- LOT 12_Fise tehnice.rar.p7s
- LOT 13_Fise tehnice.rar.p7s
- LOT 1_FISA TEHNICA_LIFT 8 PERSOANE.pdf.p7s
- LOT 2_FISA TEHNICA F51 - Scena mobila (F).docx.p7s
- LOT 3_Fise tehnice.rar.p7s
- LOT 4_FISA TEHNICA F12 - Laptop (F).docx.p7s
- LOT 5_FISA TEHNICA F11 - Multifunctionala A3 si A4 color (F).docx.p7s
- LOT 6_FISA TEHNICA F14 - Aspirator profesional (F).docx.p7s
- LOT 7_FISA TEHNICA F15 - Cortina scena (F).docx.p7s
- LOT 8_Fise tehnice.rar.p7s
- LOT 9_Fise tehnice.rar.p7s
Clarificări & decizii (4)
-
04.09.2026 13:02Clarificare din oficiu automataClarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuireClarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1277369.pdf
-
03.09.2026 14:08Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat_LOT 3
-
03.09.2026 14:07Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat 1_LOT 2
-
27.08.2026 10:40Clarificare din oficiu automataClarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuireClarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1277369.pdf
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (14.09.2026 15:00).
Valoare estimată
1.944.212,22 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.