În desfășurare
Anunț de participare
Furnizare aparatura medicală pentru anul 2026
- Număr anunț
- CN1095350
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M 02460 (CUI 4406096)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.742.581 RON
- Data publicării
- 16.07.2024 22:15
- Termen limită
- 14.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1220699
Documente
Documentația de atribuire
- 6. C.U. DRAGUSENI GAZ DRAGUSENI-semnat.pdf
- 7. Aviz Tehnic Principiu 26395_2024 Draguseni-semnat.pdf
- 8. Aviz tehnic racordare 35096_2024 Draguseni-semnat.pdf
- caiet de sarcini-semnat.pdf
- CAIET SARCINI.doc
- Contract proiectare si executie lucrari gaze Draguseni-semnat.doc.p7m
- Documentatie de atribuire semnat.pdf
- Factori de evaluare.docx
- FisaDate_DF1220699.pdf
- Formulare Draguseni-semnat.docx.p7m
- HCL si anexe DRAGUSENI GAZ-semnat.pdf
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1277621.pdf
- Model contract 2026.doc
- MODELE FORMULARE.doc
- Partea desenata-semnat.zip.p7m
- SF GAZE NATURALE UAT DRAGUSENI, SV, PARTEA SCRISA-semnat.pdf
Clarificări & decizii (9)
-
28.08.2026 14:41Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns clarificari
-
28.08.2026 10:42Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns clarificari lot 5, 6 si 10
-
27.08.2026 09:07Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns clarificari
-
27.08.2026 09:06Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns clarificari
-
27.08.2026 09:06Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns clarificari
-
24.08.2026 10:59Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat clarificari
-
24.08.2026 10:59Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat clarificari
-
24.08.2026 10:58Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat clarificari
-
20.08.2026 07:39Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns solicitare clarificari lot 1
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (14.09.2026 15:00).
Valoare estimată
2.742.581 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.