În desfășurare
Anunț de participare
Servicii de elaborare a documentației tehnico-economice studiu de fezabilitate (echivalent TBCE), a documentației tehnice de execuție pentru obiectivele NSIP 3PL35006 și NSIP 3PL35007
- Număr anunț
- CN1095347
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02523 (CUI 4183253)
- Cod CPV
- 71000000-8 · Servicii de arhitectura, de constructii, de inginerie si de inspectie (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie restransacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.239.400 RON
- Data publicării
- 16.07.2024 16:49
- Termen limită
- 24.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1220755
Documente
Documentația de atribuire
Clarificări & decizii (2)
Termen prelungit-
20.08.2026 13:01Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1095347.pdf
-
17.08.2026 09:46Clarificare din oficiu automataClarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuireClarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1277888.pdf
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (24.09.2026 15:00).
Valoare estimată
18.239.400 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.