În desfășurare
Anunț de participare
Cleme şi accesorii pentru LEA, 4 loturi
- Număr anunț
- CN1095343
- Autoritate contractantă
- DELGAZ GRID S.A. (CUI RO10976687)
- Cod CPV
- 31680000-6 · Articole si accesorii electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.907.161 RON
- Data publicării
- 16.07.2024 16:01
- Termen limită
- 25.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1220504
Documente
Documentația de atribuire
- 04_Information_on_the_data_subject_RO__260317_13.doc.p7s
- 2.Caiet-de-Sarcini_Contract_Cleme_Accesorii_LEA_2026_FB_14712_24.03.2026_260324_71.pdf.p7s
- 3.Propunere tehnica - Contract_Cleme_Accesorii_FB_14712_24.03.2026.pdf.p7s
- Caiet sarcini canalizare 27 mai.doc.p7m
- Cod de Conduita al Furnizorului E-ON.pdf.p7s
- Completari FDA_Cleme Di accesorii pentru LEA_4 loturi.docx.p7s
- CONCEPT LOGISTIC Cleme si accesorii 29.01.2026.pdf.p7s
- Draft contract.docx.p7s
- FisaDate_DF1220504.pdf
- Formulare.docx.p7m
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1277608.pdf
- MODEL CONTRACT.docx.p7m
- Modele orientative de formulare.docx.p7s
- Predare Proiect cananlizare Pluviala Cristian DTAC+PT+DE-1.zip
- Specificatii tehnice.zip.p7s
DUAE
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (25.09.2026 15:00).
Valoare estimată
4.907.161 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.