În desfășurare Anunț de participare

Achizitie de aparatura medicala pe loturi-aparat cu brat in C, echipament automat de diagnoistic molecular, sistem urodinamic

Număr anunț
CN1095334
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DR. C. I. PARHON (CUI 4540895)
Cod CPV
33111600-7 · Aparate de radiografie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
În desfășurare
Se pot depune oferte până la termen.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.913.221 RON
Data publicării
16.07.2024 14:20
Termen limită
18.09.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1220491

Documente

Documentația de atribuire

Participanți

Participanții se publică după termenul de depunere (18.09.2026 15:00).

Vrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?

Creează cont gratuit

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.