În desfășurare
Anunț de participare
Furnizare de produse agroalimentare
- Număr anunț
- CN1095323
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII UM 01932 Brasov (CUI 4443256)
- Cod CPV
- 15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 52.066.312,50 RON
- Data publicării
- 16.07.2024 11:18
- Termen limită
- 18.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1220773
Documente
Documentația de atribuire
- 20260731_N_XXX_MODELE FORMULARE OBLIGATORII_[1932]-semnat.doc.p7m
- 20260803_N_xxx_MODEL_FORMULAR_PROPUNERE FINANCIARA_2026 dupa AVIZ ANAP-semnat.xlsx.p7m
- 20260803_N_XXX__PROPUNERE TEHNICA ALIMENTE 2026_dupa AVIZ ANAP-semnat.xlsx.p7m
- Anexa 1 la caiet sarcin impartire loturi-semnat.pdf.p7m
- Anexa 2 la acord cadru Specificatii tehnice-semnat.pdf.p7m
- Anexa 2 la caiet sarcini Specificatii tehnice minime-semnat.pdf.p7m
- Anexa 3 la acordul cadru Grafic de distributie-semnat.pdf.p7m
- Anexa 3 la Caiet sarcini Grafic livrare-semnat.pdf.p7m
- Anexa 4 la acord cadru Model contract subsecvent-semnat.pdf.p7m
- Anexa 4 la caiet sarcini Termene valabilitate-semnat.pdf.p7m
- Caiet de sarcini alimente-semnat.pdf.p7m
- Caiet de sarcini canalizare Salistea de Sus.pdf.p7s
- Clauze contractuale canalizare Salistea de Sus.pdf.p7s
- Documentatie tehnico-economica canalizare Salistea de Sus.pdf.p7s
- FisaDate_DF1220773.pdf
- Formulare canalizare Salistea de Sus.pdf.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1277829.pdf
- Instructiuni pentru ofertanti Salistea de Sus.pdf.p7s
- Model acord cadru-semnat.pdf.p7m
DUAE
Clarificări & decizii (1)
-
28.08.2026 10:12Clarificare din oficiuEliminarea din acordul-cadru a articolului.7.2Modificare clauza din model acord-cadru
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (18.09.2026 15:00).
Valoare estimată
52.066.312,50 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.