În desfășurare
Anunț de participare
ATM-CL-06: “Extindere și reabilitare rețele de apă și de canalizare, conducte de aducțiune și gospodării de apă în orașul Copșa Mică și comunele Târnava, Valea Viilor, Axente Sever și Șeica Mare, județul Sibiu”
- Număr anunț
- CN1095309
- Autoritate contractantă
- APA TARNAVEI MARI SA (CUI RO19502679)
- Cod CPV
- 45231100-6 · Lucrari generale de constructii de conducte (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 212.119.478,24 RON
- Data publicării
- 16.07.2024 10:25
- Termen limită
- 23.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1220626
Documente
Documentația de atribuire
- 0.3 Sectiunea 2 - Formulare ATM-CL-06_08.07.2026.doc.p7s
- Anexa 1 la Fisa de date - Modalitate de acordare punctaj ATM-CL-06 draft_08.07.2026.docx.p7s
- Anexa 2 la Fisa de date - Precizari suplimentare Sectiune III.1.3. din FD.docx.p7s
- Anexa 3 la Fisa de date - Precizari suplimentare Sectiune III.1.6. din FD.docx.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Capitol 1 Conditii Contractuale.zip.p7s
- Capitol 2 Caiet de sarcini - Specificatii.zip.p7s
- Capitol 3 Caiet de sarcini - Planse.zip.001.p7s
- Capitol 3 Caiet de sarcini - Planse.zip.002.p7s
- Capitol 3 Caiet de sarcini - Planse.zip.003.p7s
- Capitol 3 Caiet de sarcini - Planse.zip.004.p7s
- Capitol 3 Caiet de sarcini - Planse.zip.005.p7s
- Capitol 3 Caiet de sarcini - Planse.zip.006.p7s
- Capitol 3 Caiet de sarcini - Planse.zip.007.p7s
- Capitol 3 Caiet de sarcini - Planse.zip.008.p7s
- Capitol 3 Caiet de sarcini - Planse.zip.009.p7s
- Capitol 3 Caiet de sarcini - Planse.zip.010.p7s
- Capitol 3 Caiet de sarcini - Planse.zip.011.p7s
- Capitol 3 Caiet de sarcini - Planse.zip.012.p7s
- Capitol 3 Caiet de sarcini - Planse.zip.013.p7s
- Capitol 4 Caiet de sarcini - Liste.zip.p7s
- Capitol 5 Informatii care fac parte din contract.zip.001.p7s
- Capitol 5 Informatii care fac parte din contract.zip.002.p7s
- Capitol 5 Informatii care fac parte din contract.zip.003.p7s
- Capitol 5 Informatii care fac parte din contract.zip.004.p7s
- Capitol 5 Informatii care fac parte din contract.zip.005.p7s
- Capitol 5 Informatii care fac parte din contract.zip.006.p7s
- Capitol 5 Informatii care fac parte din contract.zip.007.p7s
- Capitol 5 Informatii care fac parte din contract.zip.008.p7s
- Capitol 5 Informatii care fac parte din contract.zip.009.p7s
- Capitol 5 Informatii care fac parte din contract.zip.010.p7s
- Capitol 5 Informatii care fac parte din contract.zip.011.p7s
- Capitol 6 Informatii care nu fac parte din contract.zip.p7s
- Contract furnizare.docx
- Contract furnizare.pdf.p7s
- CS_Formular cadru_Medias_ATM CL_06.pdf.p7s
- FisaDate_DF1220626.pdf
- Formulare.doc.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1277699.pdf
Clarificări & decizii (5)
Termen prelungit-
03.09.2026 13:01Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1095309.pdf
-
31.08.2026 13:02Clarificare din oficiu automataClarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuireClarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1277699.pdf
-
27.08.2026 17:43Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRevenire publicare raspuns consolidat - identificare fisier coruptRaspuns Consolidat nr 1 _270826
-
27.08.2026 17:37Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareConform doc. atasatRaspuns Consolidat nr 1 _270826
-
17.08.2026 09:48Clarificare din oficiu automataClarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuireClarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1277699.pdf
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (23.09.2026 15:00).
Valoare estimată
212.119.478,24 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.