În desfășurare
Anunț de participare
Servicii de topografie și cadastru prevăzute de legislația specifică în domeniu pentru bunurile imobile deținute de județul Cluj
- Număr anunț
- CN1095317
- Autoritate contractantă
- JUDETUL CLUJ (CONSILIUL JUDETEAN) (CUI 4288110)
- Cod CPV
- 71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.999.998 RON
- Data publicării
- 16.07.2024 10:16
- Termen limită
- 16.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1220509
Documente
Documentația de atribuire
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (16.09.2026 15:00).
Valoare estimată
1.999.998 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.