În desfășurare Anunț de participare

Furnizare, instalare si punere in functiune echipamente medicale

Număr anunț
CN1095313
Autoritate contractantă
Centrul NationalClinic de Recuperare Neuropsihomotorie Copii Dr. Nicolae Robanescu (CUI 21101334)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
În desfășurare
Se pot depune oferte până la termen.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.297.340,43 RON
Data publicării
16.07.2024 09:47
Termen limită
14.09.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1220489

Documente

Documentația de atribuire

Clarificări & decizii (1)

  • 03.09.2026 13:10
    Raspuns consolidat la solicitarile de clarificare
    Raspuns consolidat la solicitarile de clarificare
    raspuns consolidat

Participanți

Participanții se publică după termenul de depunere (14.09.2026 15:00).

Vrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?

Creează cont gratuit

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.