În desfășurare
Anunț de participare
Construire clădire cu regim de înălțime P+1E, având funcțiunea de creșă la parter și grădiniță cu program prelungit la etaj, în Comuna Vaideeni, Județul Vâlcea
- Număr anunț
- CN1095302
- Autoritate contractantă
- COMUNA VAIDEENI (CUI 2541401)
- Cod CPV
- 45214100-1 · Lucrari de constructii de gradinite (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.756.842,36 RON
- Data publicării
- 16.07.2024 09:26
- Termen limită
- 10.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1220616
Documente
Documentația de atribuire
- Autorizatie de construire Cresa si Gradinita cu program prelungit.pdf.p7s
- Aviz Mediu.pdf.p7s
- Aviz Ministerul Educatiei.pdf.p7s
- Caiet de sarcini final.pdf.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- C.U. Gradinita si Cresa.pdf.p7s
- Devize fara pret.pdf.p7s
- Extras CF.pdf.p7s
- FisaDate_DF1220616.pdf
- Formulare.7z.p7s
- Formulare.pdf.p7s
- Instructiuni catre ofertanti.pdf.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1277428.pdf
- Model contract.pdf.p7s
- Parte scrisa faza PT Vaideeni.pdf.part1.rar
- Parte scrisa faza PT Vaideeni.pdf.part2.rar
- PIESE DESENATE Arhitectura faza PT VAIDEENI.pdf.p7s
- PIESE DESENATE instalatii faza Pt Vaideeni.pdf.p7s
- PIESE DESENATE Rezistenta faza PT VAIDEENI.pdf.p7s
- VIZA OCPI CRESA SI GRADINITA.pdf.p7s
Clarificări & decizii (1)
-
26.08.2026 15:56Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareConform documente atasatRaspuns consolidat solicitari de clarificari
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (10.09.2026 15:00).
Valoare estimată
5.756.842,36 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.