În desfășurare
Anunț de participare
CL-G-09: Proiectare si executie Dispecerat Regional SCADA
- Număr anunț
- CN1095286
- Autoritate contractantă
- EURO APAVOL SA (CUI RO27778056)
- Cod CPV
- 45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.700.000 RON
- Data publicării
- 16.07.2024 08:30
- Termen limită
- 01.10.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1220537
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini SEMNAT.pdf
- Cap.0 - Formulare-semnat.rar.p7s
- Cap.1 - Conditii Contractuale-semnat.rar.p7s
- Cap.2 - Specificatii Tehnice-semnat.rar.p7s
- Cap.3 - Planse-semnat.rar.p7s
- Cap.4 - Liste de preturi-semnat.rar.p7s
- CRITERII DE ATRIBUIRE-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1220537.pdf
- Formulare modele -REABILITARE CANAL DESCHIS STR. DIMITRIE BUTCULESCU.doc.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1277215.pdf
- Model Contract REABILITARE CANAL DESCHIS STR. DIMITRIE BUTCULESCU.doc.p7s
- PARTE DESENATA.7z.p7s
- PARTE SCRISA.7z.p7s
- STUDII DE SPECIALITATE.7z.p7s
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (01.10.2026 15:00).
Valoare estimată
11.700.000 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.