În desfășurare
Anunț de participare
Servicii de proiectare si executie lucrari de modernizare P.T. 3 Colentina Socului
- Număr anunț
- CN1095278
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA TERMOENERGETICA S.A. (CUI 41269473)
- Cod CPV
- 45231111-6 · Lucrari de demontare si de inlocuire a conductelor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.219.490 RON
- Data publicării
- 16.07.2024 07:56
- Termen limită
- 17.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1220522
Documente
Documentația de atribuire
- 002 CAPITOLUL II - CAIETUL DE SARCINI_signed.pdf
- 003 CAPITOLUL II - CAIETUL DE SARCINI - FISELE TEHNICE 1_8.doc.p7s
- 004 CAPITOLUL III - FORMULARE.doc.p7s
- 005 CAPITOLUL IV DRAFT CONTRACT_signed.pdf
- Anexa A-semnat.docx.p7s
- Contract de proiectare si executie lucrari-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1220522.pdf
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1277577.pdf
- Modele formulare-semnat.doc.p7s
- Pr.nr.263-C.S PROIECTARE SI EXECUTIE LUCRARI DE MODERNIZARE P.T. 3 COLENTINA SOCULUI-semnat.PDF.p7s
Clarificări & decizii (4)
-
26.08.2026 10:17Clarificare din oficiu automataClarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuireClarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1277577.pdf
-
25.08.2026 13:56Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareAtasat, raspunsul consolidat cu nr. 91351/25.08.2026.Raspuns consolidat la solicitarea de clarificari
-
18.08.2026 14:18
-
11.08.2026 09:54
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (17.09.2026 15:00).
Valoare estimată
4.219.490 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.