În desfășurare
Anunț de participare
Furnizare echipamente medicale pentru tratarea pacienților critici cardiaci din cadrul proiectului „Infiintarea si dotarea cu echipamente medicale a USTACC din cadrul SJU Reșița” Apel proiecte,,Investiții de tip dotare în infrastructura unităților sanitare publice care tratează pacienți cardiaci critici”finanțat prin Programul Sănătate
- Număr anunț
- CN1095412
- Autoritate contractantă
- JUDETUL CARAS-SEVERIN (CUI 3227890)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.243.807,59 RON
- Data publicării
- 17.07.2024 21:15
- Termen limită
- 21.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1220774
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Lot 1-signed.pdf
- Caiet de sarcini Lot 2-signed.pdf
- Caiet de sarcini Lot 3-signed.pdf
- Caiet de sarcini Lot 4-signed.pdf
- Caiet de sarcini Lot 5-signed.pdf
- Caiet de sarcini lot robotica.docx.p7s
- Factori de evaluare Lot 1-signed.pdf
- Factori de evaluare Lot 2-signed.pdf
- Factori de evaluare Lot 4-signed.pdf
- Factori de evaluare lot 5-signed.pdf
- FisaDate_DF1220774.pdf
- Fise tehnice Loturile 1-5-signed.pdf
- Formular propunere tehnica.docx.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1277923.pdf
- Model-Contract-achizitie lot robotica .docx.p7s
- Model_formulare .docx.p7s
- Modelul de contract Lotul 1-signed.pdf
- Modelul de contract Lotul 2-signed.pdf
- Modelul de contract Lotul 3-signed.pdf
- Modelul de contract Lotul 4-signed.pdf
- Modelul de contract Lotul 5-signed.pdf
- Sectiunea-VI-Anexe-Formular-oferta-financiara-lot robotica.docx.p7s
- Sectiunea-VI-Anexe-Formular-propunere-financiara-anexa-la-oferta-financiara-bunuri robotica .xlsx.p7s
- Sectiunea-VI-Anexe-Formular-propunere-tehnica -lot roborica (1).docx.p7s
Clarificări & decizii (2)
-
21.08.2026 12:26Clarificare din oficiuRevizuire Fișa tehnică pentru poziția 9 - Lot 1 Ecocardiograf cu sondă transesofagiană , conform documentului atasatRevizuire fisa tehnica
-
18.08.2026 10:53
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (21.09.2026 15:00).
Valoare estimată
3.243.807,59 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.