În desfășurare
Anunț de participare
Furnizare carburant auto pe baza cardurilor de credit
- Număr anunț
- CN1095411
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA ILUMINAT PUBLIC BUCURESTI SRL (CUI RO37832144)
- Cod CPV
- 09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.416.000 RON
- Data publicării
- 17.07.2024 20:31
- Termen limită
- 14.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1220858
Documente
Documentația de atribuire
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (14.09.2026 15:00).
Valoare estimată
2.416.000 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.