În desfășurare
Anunț de participare
Alimente
- Număr anunț
- CN1095426
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI HARGHITA (CUI 9798918)
- Cod CPV
- 15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.343.354,47 RON
- Data publicării
- 17.07.2024 14:30
- Termen limită
- 21.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1220725
Documente
Documentația de atribuire
- 01. FT 01- Cantar 8 x 3 mm-semnat.pdf.p7m
- 01. FT 02 - Scara metalica mobila OL ZN-semnat.pdf.p7m
- 10. Model contract CAV Vaculesti-semnat.pdf.p7m
- 2 FARA VALORI - LICITATIE - CAV VACULESTI-semnat.pdf.p7m
- 7. Fisa de date a achizitiei-semnat.pdf.p7m
- 8.Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7m
- 9. Modele de formulare CAV Vaculesti-semnat.pdf.p7m
- Caiet de sarcini lot 1 Alimente ambalate 2026.pdf.p7s
- Caiet de sarcini lot 2 Carne si produse din carne 2026.pdf.p7s
- Caiet de sarcini lot 3 Lapte si produse lactate 2026.pdf.p7s
- Caiet de sarcini lot 4 Paine si panificatie 2026.pdf.p7s
- FisaDate_DF1220725.pdf
- Formular 4.1 oferta lot 1 Alimente ambalate.xlsx.p7s
- Formular 4.2 oferta lot 2 Carne si produse din carne.xlsx.p7s
- Formular 4.3 oferta lot 3 Lapte si produse lactate.xlsx.p7s
- Formular 4.4 oferta lot 4 Paine si panificatie.xlsx.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1277866.pdf
- Instructiuni pentru ofertanti 2026.docx.p7s
- Model acord cadru si contract subsecvent 2026.docx.p7s
- Modele de formulare alimente 2026.docx.p7s
- PTh CAV VACULESTI-PARTE DESENATA-semnat.pdf.p7m
- PTh CAV VACULESTI-PARTE SCRISA-semnat.pdf.p7m
Clarificări & decizii (2)
-
20.08.2026 11:51Clarificare din oficiuAutoritatea Contractantă confirmă faptul că în textul Caietului de sarcini aferent LOT-ului 4 a intervenit o eroare materială de dactilografiere, în sensul că dintr-o regretabilă eroare a fost menționată cantitatea de 379 kg pentru produsul Corn cu Nuca 90g. Cantitatea corectă solicitată pentru acordul-cadru este de 319 kg, așa cum este înscrisă în mod corect în „Formularul 4.4 ofertă lot 4 Pâine și produse panificație”.Caiet de sarcini lot 4 Revizuit
-
20.08.2026 11:33
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (21.09.2026 15:00).
Valoare estimată
5.343.354,47 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.