În desfășurare
Anunț de participare
Furnizare materiale sanitare
- Număr anunț
- CN1095400
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN CONSTANTA (CUI 7453157)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.217.664,30 RON
- Data publicării
- 17.07.2024 12:56
- Termen limită
- 16.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1220753
Documente
Documentația de atribuire
- ACORD CADRU+CTR SUBSECVENT-MATERIALE SANITARE_semnat.DOC.p7s
- AC_Primaria Paulesti semnata2024.pdf
- CAIET DE SARCINI MATERIALE SANITARE final 06.08.2026_semnat.xls.p7s
- Caiet de sarcini sediu primariesemnat.pdf
- DEVIZ Liste Primaria Paulestisemnat.pdf
- FisaDate_DF1220753.pdf
- Formulare materiale sanitare MS 2026_semnat.doc.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1277928.pdf
- Model contract lucrariSEMNAT.pdf
- Model Formulare Eexecutie lucrarisemnat.pdf
- pt +grafic 15 iulie.pdf
Clarificări & decizii (4)
-
04.09.2026 11:30Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat solicitari de clarificari 3
-
04.09.2026 07:13Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat solicitari de clarificari 2
-
31.08.2026 12:42Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat solicitari de clarificari
-
18.08.2026 13:00Clarificare din oficiu automataClarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuireClarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1277928.pdf
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (16.09.2026 15:00).
Valoare estimată
2.217.664,30 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.